Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Zmiany zasad korzystania z ciasteczek można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

- ukryj komunikat -

Dzisiaj mamy:

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest Spółka Akcyjna
RUDNIK - Dział Maszyny Rolnicze tel. 32 412-08-00
47-411 Rudnik PL, ul. Kozielska 21 fax: 32 414-91-19
Godziny otwarcia
  • sprzedaż maszyn: od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00
  • części zamienne: od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 - 17:00, w sobotę od 8:00 do 12:00
  • serwis: od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 17:00, zgłoszenia telefoniczne do 19:00
Biura Obsługi Klienta: TELEFON ALARMOWY - 662 156 102
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
Centrala / Administracja Krystyna Nowicka 32 412-08-15 maszyny@chempest.pl
Kierownik Działu Andrzej Giemza 32 412-08-03
602-499-621
a.giemza@chempest.pl
SPRZEDAŻ MASZYN:
Sprzedaż Maszyn Rolniczych Paweł Kwiatkowski
32 412-08-23
795-510-643
p.kwiatkowski@chempest.pl
Sprzedaż maszyn komunalnych i do
terenów zielonych
Jaroslaw Czogala
32 412-08-22
662-387-143
j.czogala@chempest.pl
Sprzedawca terenowy Piotr Dolibóg 602-499-622 p.dolibog@chempest.pl
Sprzedawca terenowy Artur Kamiński 664-465-967 a.kaminski@chempest.pl
Sprzedawca terenowy Radosław Pająk 604-249-407 r.pajak@chempest.pl
Specjalistki sprzedaży Mirosława Drzymała
Kamila Pawłowicz
32 412-08-14
32 412-08-13
m.drzymala@chempest.pl
k.pawlowicz@chempest.pl
SPRZEDAŻ CZĘŚCI:
Kierownik Działu
Części Zamiennych
Roman Głuch 32 412-08-16
662-083-144
r.gluch@chempest.pl
Sprzedawca Ignacy Bukowski 32 412-08-16
666-118-505
magazyn.czesci@chempest.pl
Sprzedaż części
Obsługa posprzedażna
Rafał Kubik
Łukasz Jacheć
Marek Millan
Zdzisław Dworzyński
883-313-234
883-357-468
883-357-473
692-244-129
r.kubik@chempest.pl
l.jachec@chempest.pl
m.millan@chempest.pl

Magazynier Michał Dreszler 332 412-08-10
SERWIS:
Kierownik Działu Serwisu Jan Franczyk 32 412-08-12
606-631-282
j.franczyk@chempest.pl
Biuro Obsługi
Klienta Serwisu
Krystian Klein 668-042-055 BOKS@chempest.pl
Rudnik Baza

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest Spółka Akcyjna
MIECHÓW tel./fax 41 386 86 96
Jaksice 428, 32-200 Miechów miechow@chempest.pl
Lokalizacja [ mapa ]
Godziny otwarcia
PN-PT: 07:00 - 17:00
SOB: 07:00 - 12:00
Stanowisko Imię nazwisko Telefon E-mail
Kierownik Oddziału Łukasz Bożek 883 357 474 l.bozek@chempest.pl
Sprzedawca Jakub Płoskonka 662 376 140 j.ploskonka@chempest.pl
Sprzedawca Aleksander Sepielak 883 357 455 a.siepielak@chempest.pl
Sprzedawca Michał Markiewicz 662 157 537 m.markiewicz@chempest.pl
Obsługa posprzedażna, sprzedaż części Kamil Micuła 660 533 346 k.micula@chempest.pl
Obsługa posprzedażna, sprzedaż części Marcin Leśniak 41 386 86 96
662 151 425
Mechanik Marek Piwowarski 883 357 454 m.piwowarski@chempest.pl
Mechanik Robert Kaczka 604 515 553




maszyny main
maszyny nowe
maszyny używane
sklep internetowy
sklep internetowy, części
sklep internetowy, gażety
usługi
aktualności
kontakt

Produkcje Filmowe Chempest S.A.







Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest S.A.
47-400 Racibórz, ul. Łąkowa 24 tel.: 32 412-50-00, fax: 32 412-50-10 e-mail: sekretariat@chempest.pl
Copyright © 2005-2010 »Prywatność

stat: 356548